BIODERMA Photoderm MAX Krém Tónovaný SPF50 40ml

BIODERMA Photoderm MAX krém tónovaný SPF50 40ml

Kde koupit >>Základní údaje o produktu:
Kategorie: Péče o pleť - dermokosmetika
Dodavatel:BIODERMA
Cena:539 Kč
BIODERMA Photoderm MAX krém tónovaný SPF50 40ml 5 (100%) 24 hodnocení

Photoderm MAX tónovaný krém SPF 50 poskytuje maximální ochranu i pro velmi citlivou pokožku či pro pokožku vystavenou extrémnímu slunečnímu záření (tropické pásmo, hory). Je zárukou nepřetržité a homogenní UVA a UVB ochrany. Zpomaluje předčasné stárnutí pokožky a předchází spálení pokožky. Aktivuje přirozenou obranyschopnost kůže, chrání před riziky poškození buněk a bojuje proti předčasnému stárnutí kůže pomocí patentu buněčné BIOprotekce. Zakrývá nedokonalosti pokožky a vyhlazuje pleť. Při nanášení bezbarvý, nezanechává žádný mastný efekt, žádné bílé stopy.


 • AC-color light krémpasta 30g
  AC-color light krémpasta 30g

  Krycí barevně tónovaná AC-Color light krémpasta je určena pro každodenní ošetřování aknózní a citlivé pleti se sklonem k zarudnutí a..

  259 Kč
 • AC-color krémpasta 30g
  AC-color krémpasta 30g

  Krycí barevně tónovaná AC-Color krémpasta je určena pro každodenní ošetřování aknózní a citlivé pleti se sklonem k zarudnutí a..

  259 Kč
 • Abfarmis Hyaluronové pleťové sérum 50ml
  Abfarmis Hyaluronové pleťové sérum 50ml

  Abfarmis Hyaluronové pleťové sérum je kyselina hyaluronová s obsahem aloe vera, allantoinu, panthenolu a dalších účinných látek. 100%..

  305 Kč
 • Abfarmis Bambucké máslo růže 50ml
  Abfarmis Bambucké máslo růže 50ml

  Abfarmis Bambucké máslo růže zvyšuje obranyschopnost pokožky, udržuje ji pružnou, vláčnou, zpomaluje proces stárnutí a pravidelnou péčí..

  109 Kč
 • Abfarmis Bambucké máslo rakytník 50ml
  Abfarmis Bambucké máslo rakytník 50ml

  Abfarmis Bambucké máslo rakytník zvyšuje obranyschopnost pokožky, udržuje ji pružnou, vláčnou, zpomaluje proces stárnutí a pravidelnou..

  109 KčObjevte: Péče o pleť - dermokosmetika V sekci dermokosmetika je možné objevit bioderma photoderm max krém tónovaný spf50 40ml!
© 2021 Kontakt