Spiridea Mast S Mandlovým Olejem 80g

Spiridea mast s mandlovým olejem 80g

Kde koupit >>Základní údaje o produktu:
Kategorie: Kosmetika
Dodavatel:Spiridea
Cena:259 Kč
Spiridea mast s mandlovým olejem 80g 2,25 (45%) 22 hodnocení

Vodou nesmyvatelná Spiridea mast s mandlovým olejem je určena pro každodenní ošetření suché až velmi suché a obzvláště citlivé dětské kůže. Jejím základem je více než 100-letá originální receptura s bohatým obsahem mandlového oleje, který tvoří až 75% přípravku. Výhodou mandlového oleje je, že snadno proniká do rohové vrstvy kůže (stratum corneum). Obsahuje také vysoký podíl prospěšných nenasycených mastných kyselin (kyselina olejová, kyselina linolová), které se významně podílejí na jeho ošetřujícím účinku. Vhodná již pro novorozence, bez přidaného parfému. Balení obsahuje 80 g.


 • Panthenol HA tělové mléko 7 percent 200ml Dr.Müller - II. jakost
  Panthenol HA tělové mléko 7 percent 200ml Dr.Müller - II. jakost

  Přípravky řady Panthenol HA jsou obohaceny o kyselinu hyaluronovou. Společně jsou schopné vázat vodu, přispívají k zachování pružnosti..

  125 Kč
 • BONELLA CREAM krém proti striím 250ml
  BONELLA CREAM krém proti striím 250ml

  Bonella CREAM krém proti striím je účinnou prevencí vzniku tzv. pajizévek (strií). Ke vzniku strií dochází při velké změně objemu..

  205 Kč
 • SAFORELLE Fresh 100ml
  SAFORELLE Fresh 100ml

  Svěží mycí péče Saforelle byla speciálně vyvinuta pro nejjemnější pocit pokožky, přetrvávající komfort a svěžest. Díky složení a..

  135 Kč
 • MAM Prsní kloboučky vel.2 23mm 2ks
  MAM Prsní kloboučky vel.2 23mm 2ks

  MAM prsní kloboučky, pomůcka pro kojící matky. Pomáhá chránit bolavé a podrážděné bradavky při kojení. Před prvním použitím se..

  199 Kč
 • LISTERINE COOL MINT 500 ml
  LISTERINE COOL MINT 500 ml

  Ústní voda proniká do míst, kam se zubní kartáček nedostane. Pomáhá tak odstranit nečistoty ze všech koutů. Ústní voda Listerine..

  119 KčObjevte: Péče o tělo V sekci kosmetika hygiena a péče | kosmetika je možné objevit spiridea mast s mandlovým olejem 80g!
© 2021 Kontakt